Primjena |
MicorMIG serija |
---|---|
Brand |
Početna stranica » Trgovina » Sinergijski paket MIG lemljenje (MicorMIG)

Sinergijski paket Pulse Multi-Material (nehrđajući čelik i aluminij) (MicorMIG serija)
312,50 € (2.354,53 kn)

Full Process Pulse (MicorMIG)
525,00 € (3.955,61 kn)
Sinergijski paket MIG lemljenje (MicorMIG)
312,50 € (2.354,53 kn)
Zavarivački program za CuSi i CuAl žice. Samo Synergic sustavi BasicPlus, ControlPro.
Nema na zalihi
TEČAJ: 1 EUR = 7,53450 HRK
SKU:
224.0000.9-MIC-I04
Kategorije: Aparati za zavarivanje, Dodatni/rezervni dijelovi - aparati za zavarivanje
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
SpeedArc XT (S serija SpeedPulse XT)
P serija
6.400,00 € (48.220,80 kn) – 16.397,50 € (123.546,96 kn)
Digitalna inteligentna procesna tehnologija. Bilo da izaberete standardni SpeedArc XT (P Basic sa SpeedArc Basic) ili opcionalne Lorch „Speed” nadogradnje SpeedRoot, SpeedUp i SpeedCold, zavarivat ćete brzo, visokokvalitetno i bez rasprskavanja.
Intuitivno rukovanje. Preglednost upravljačke ploče i jasno strukturirano korisničko sučelje omogućit će vam da odmah možete započeti sa zavarivanjem.
Certificirano prema EN 1090. Pomoću uređaja serije P tvrtke Lorch možete opušteno zavarivati zahvaljujući sinergijskoj regulaciji i automatskom podešavanju sukladnom s normom EN 1090. Dodajte vašem uređaju paket EN 1090 WPS tvrtke Lorch i bit ćete potpuno opremljeni za sve zadatke zavarivanja.






















HandyTIG serija
2.130,00 € (16.048,49 kn) – 5.613,75 € (42.296,80 kn)
Mobilni TIG inverteri za zavarivanje. Uređaji HandyTIG posjeduju 230 voltno napajanje i karakteristike slične onima kao i industrijski TIG sustavi, i u radioni i na terenu, time pružaju sve što vam je potrebno za TIG zavarivanje.
Automatsko upravljanje plinom. Kako bi wolframova elektroda i zavar mogli biti zaštićeni od oksidacije, brine se automatska regulacija za povećanje ili smanjenje protoka plina.
Intuitivno rukovanje. Rad je vrlo jednostavan i intuitivan i omogućava, zahvaljujući automatskom podešavanju, brzinu i dobre rezultate zavarivanja.
Prebacivanje iz DC u AC. Lorchov HandyTIG možete lako prebaciti iz DC u AC te tako zavarivati i aluminij.
Pulsiranje i brzo pulsiranje. Standardna integrirana impulsna funkcija do 2 kHz nudi dodatne prednosti u obradi tankih limova.
Priključak za ručni ili nožni daljinski upravljač. Dostupni su ručni i nožni daljinski upravljači tvrtke Lorch za uređaje serije HandyTIG, tako da možete lako prilagođavati struju zavarivanja.














