Sektori korištenja sprejeva |
Industrija-održavanje, Hrana |
---|---|
Namjena sprejeva |
Lubrikanti i maziva |
Pakiranje sprejeva |
Sprej |
Veličina pakiranja sprejeva |
500 ml |
Silikonsko mazivo u spreju H1 u spreju SF10
Silikonsko mazivo H1 u spreju SF10 koristi se za prehrambenu industriju
Sadrži silikon; Antiadhesivno, klizno
Registrirani NSF, kategorija H1
Povezani proizvodi
Sprej penetrant – Pentrix 100
Penetrix 100 je crveni prodirajući sprej za pronalaženje napuklina kod zavarivanja. Proizveden sa vrlo malom površinskom napetošću što omogućava prodiranje u mikro napuknuća i greške kod zavarivanja... Zahvaljujući svojoj boji i sastavu, pentrix 100 penetrira i označava najmanje pukotine.
Bez CFC-a; Visoka penetracija; Niska razina klora i sumpora
Sprej za čišćenje i dezinficiranje suhi SURFIGEN 2
Sprej SURFIGEN 2 namijenjen je za dezinficiranje unutrašnjih prostora i raznih površina. Omogućava suho – brzo isparavanje. Na bazi alkohola (Aktivni sastojak: više od 70% alkohola. Za čišćenje prljavštine i bakterija.
Čisti i higijenizira prostor, stolove, tkanine, alate, sjedala, telefone, autosjedalice i nadzorne ploče, tepihe, objektiv. Za kućnu i uredsku upotrebu.
Sprej za tkaninu APRESIL
Sprej za rezanje – Rocut
Sprej za rezanje, tokarenje. Ekološki i visoke kvalitete.
Rocut je ulje visoke kvalitete i odličnih performansi. Specijalno je formulirano za tokarenje, rezanje, bušenje... Primjenjivo kod čelika sa visokom i srednjom koncentracijom ugljika, nikla i njegove legure, mangana, čelika 18/10... Može se isprati vodom. Pogodan za tvrde metale i inox.
Bez CFC-a; Sprječava hrđanje; Za bilo koji feritni ili neferitni metal